Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!

Garanti ve İade Koşulları

YÜCE yayım a.ş.'den alışveriş yapan tüm müşteriler aşağıda yazılı "Garanti" ve "İade Şartları"nı kabul etmiş sayılır.

Uyulması gereken garanti ve iade koşulları :

1 ) YÜCE yayım a.ş., üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

2 ) Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

3 ) Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

4 ) YÜCE yayım a.ş.'den aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Ürün iadesi :

Ürünü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren (7) yedi günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Bunun için :

Siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren en fazla 7 gün içerisinde iade talebinizi neden belirterek "İade Talep Formu" veya bir dilekçe ile müşteri hizmetlerine gönderiniz.

Müşteri temsilcisi tarafından onaylanmasını takiben ürününüzü eksiksiz olarak (Orijinal kutusu,tüm dökümanları vs..) adresimize gönderiniz.

Ürünün tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 10 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza iade edilecektir.

Bu iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1-6 hafta arasındadır.

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Kargo görevlisi yanında açarak kontrol ettiğiniz ürün sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılır.